KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11565488
nr 1156 5488
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Regnlandskap med dött träd, stämpelsignerad, motivet: 11,5x17,5
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:58:54
20/1 10:46:48
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell